19. srpna 2023

ve 12:00 hodin
si řekneme své „ANO“

DNÍ
HODIN
MINUT
SEKUND
Kde?

Hotel Imperial Karlovy Vary
Libušina 1212/18, 360 01 Karlovy Vary

Příjezd

Obřad se koná ve 12:00 hodin, pro váš klid doporučujeme dorazit alespoň o hodinu dříve, stihnete se v klidu ubytovat (pokud už bude Váš pokoj připraven – check in je klasicky ve 14:00), případně převléct a dát si v klidu kávu nebo rovnou něco ostřejšího (hlavně nepřepálit začátek). 

Na místo vás bez problému dovede navigace, ty zdatnější i mapa. V areálu hotelu je také možno využít parkování – jen je třeba vzít v potaz, že je zpoplatněno.

Hostina

Jste srdečně zváni ke svatebnímu stolu  i svatební hostině.

Dresscode

Společenský oděv bude správná volba. Nevyžadujeme ale konkrétní barevné ladění. Důležité je, abyste se cítili pohodlně.

Svatební dary 

Největším darem je pro nás to, že s námi oslavíte naši novou životní etapu. Pokud se ale přeci jen neubráníte touze přinést nám krom své maličkosti nějakou další, dovolte nám prosbičku – naplňte nám kasičku. Mnohokrát vám děkujeme za každičký halíř, stokrát lepší než nést domů stodesátý talíř. 

Děti

V případě, že máte děti, zkuste si sehnat hlídání, ať se můžete v klidu bavit a děti se nenudí. Nebudeme tam pro ně mít žádný program, ale pokud samozřejmě nemáte domluvené hlídání, vezměte je s sebou.

Ostatní

Pokud trpíte nějakou potravinovou alergií, dejte nám prosím vědět, abychom mohli upravit menu. 

Ubytování a potvrzení účasti

Potvrďte prosím do 15.6.2023

Ubytování je pro vás zajištěno právě v hotelu Imperial, a proto nám prosím do 15.6.2023 dejte vědět, zda budete chtít rezervovat pokoj, pro kolik osob, případně pro kolik dětí. Následně si společně potvrdíme cenu.

Protože bychom si s vámi užili především zábavu a měli prostor si náš den užít, bude se o bezproblémový chod svatebního dne od vašeho příjezdu až do ranní výslužky starat naše koordinátorka Marcela. Neváhejte se na ni obracet s jakýmikoliv dotazy.

Marcela Faltysová

777 604 834

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek