Karolína a Vilém

Budeme se z lásky brát!

Karolína a Vilém

26. srpna 2023

DNÍ
HODIN
MINUT
SEKUND
Kde?

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn
Karlštejn 239, 267 18 Karlštejn 

Příjezd

Obřad se koná ve 13:30 hodin, pro váš klid doporučujeme dorazit alespoň o hodinu dříve, stihnete se v klidu ubytovat (pokud už bude Váš pokoj připraven – check in je klasicky v 15:00), případně převléct a dát si v klidu kávu nebo rovnou něco ostřejšího (hlavně nepřepálit začátek). 

Na místo vás bez problému dovede navigace, ty zdatnější i mapa. Nenechte se odradit divou zvěří po levé straně

a pokračujte dál po úzké příjezdové cestě, dovede vás na parkoviště přímo před hotel, kde je vyhrazené parkování po celou dobu svatby. 

Hostina

Jste srdečně zváni ke svatebnímu stolu  i svatebnímu rautu. 

Dresscode

Společenský oděv bude správná volba. Nevyžadujeme ale konkrétní barevné ladění. Důležité je, abyste se cítili pohodlně. Po prvním tanci budete moci slavnostní oděv vyměnit za casual. 

Svatební dary 

Největším darem je pro nás to, že s námi oslavíte naši novou životní etapu. Pokud se ale přeci jen neubráníte touze přinést nám krom své maličkosti nějakou další, dovolte nám prosbičku – naplňte nám kasičku. Mnohokrát vám děkujeme za každičký halíř, stokrát lepší než nést domů stodesátý talíř. 

Děti

V případě, že máte děti, zkuste si sehnat hlídání, ať se můžete v klidu bavit a děti se nenudí. Nebudeme tam pro ně mít žádný program, ale pokud samozřejmě nemáte domluvené hlídání, vezměte je s sebou.

Ostatní

Pokud trpíte nějakou potravinovou alergií, dejte nám prosím vědět, abychom mohli upravit menu. 

Ubytování

Potvrďte prosím do 15.7.2023

Ubytování je pro vás zajištěno právě v Romantickém Hotelu Mlýn Karlštejn.

Dejte nám prosím do 15. 7. 2023 dejte vědět, zda budete chtít rezervovat pokoj, pro kolik osob, případně pro kolik dětí. Následně si společně potvrdíme cenu.

Protože bychom si s vámi užili především zábavu a měli prostor si náš den užít, bude se o bezproblémový chod svatebního dne od vašeho příjezdu až do ranní výslužky starat naše koordinátorka Marcela. Neváhejte se na ni obracet s jakýmikoliv dotazy.

Marcela Faltysová

777 604 834

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek