Milá rodino a přátelé, 

připojujeme pár užitečných informací 🙂 

Adresa místa konání: 

www.hotelmlynkarlstejn.cz 

Oficiální začátek ve 14.00 hodin

Pro váš klid doporučujeme dorazit alespoň o hodinu či hodinu a půl dříve, stihnete se v klidu ubytovat, případně převléct a dát si welcome drink. 

Na místo vás bez problému dovede navigace či mapa. Odbočka k hotelu je mezi mostem přes řeku a železničním přejezdem v Karlštejně.

Nenechte se odradit divou zvěří po levé straně a pokračujte dál po úzké příjezdové cestě, dovede vás na parkoviště přímo před hotel, kde je vyhrazené parkování po celou dobu oslavy. 

Grilování 

Jste srdečně zváni k pohoštění formou bohatého zahradního grilu. 

Ubytování 

Ubytování pro blízkou rodinu je rezervováno přímo v Romantickém Hotelu Mlýn Karlštejn. Přátelé se mohou ubytovat v penzionu Karlštejn, kde máme předběžnou rezervaci. Případné zrušení či jiné změny v ubytování je nutné nahlásit nejdéle do 20.6.2022

Přesnou cenu ubytování vám sdělíme, když nám dáte vědět, kolik Vás bude a na jak dlouho ubytování chcete.

Dresscode 

Společenský oděv bude správná volba. Po celou dobu budeme ve venkovních prostorách areálu, proto prosím přizpůsobte především obuv travnatému povrchu.  Důležité je, abyste se cítili pohodlně. Ve večerních hodinách bývá chladno od řeky. 

Ostatní 

DJ, živá hudba – kapela Hitfakers, fotokoutek a fotograf po celý den, piknikové deky, hry (badminton a venkovní stolní hry), ve 22 hodin ohňostroj. 

Transfer

Z Prahy určitě můžete využít pohodlné vlakové dopravy . Na místě máme připraven shuttle bus z vlakového nádraží na hotel a obráceně.  Časy vlakového spoje Praha -Karlštejn, Karlštejn – Praha zašleme cca 2 týdny před akcí. 

  O bezproblémový průběh se bude starat koordinátorka Marcela, tel.: 777 604 834. Neváhejte se na ni obracet s provozními dotazy, ať na nás zbyde ta zábavná část. 

 

PROSÍME O POTVRZENÍ VAŠÍ ÚČASTI NA OSLAVĚ DO 20. 6. 2022 VČETNĚ ZÁJMU O UBYTOVÁNÍ A OSTATNÍCH INFORMACÍ.

Potvrzení účasti posílejte na email: marketa.pluharova@gmail.com nebo mne kontaktujte telefonicky +420606525357.

Těšíme se na vás 

Markéta, Radek, Alžbětka, Sofča a Eda Pluhařovi

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek