Příjezd 

Obřad se koná ve 14:00 hod., ale pro Váš i náš klid doporučujeme dorazit již mezi 12:00-13:00 hod. Stihnete se v klidu ubytovat, případně převléct, pozdravit se s ostatními a dát si něco na zub, kávu nebo rovnou něco ostřejšího. Pro ty z Vás, pro které by ještě náhodou pokoj nebyl před obřadem připraven, bude k dispozici jeden univerzální pokoj, který budete moci využít k přípravě a osvěžení. 

Na místo Vás bez problému dovede navigace, ty zdatnější i mapa. V areálu pak následujte navigační cedule, které Vás dovedou na parkoviště přímo před hotel, kde je pro Vás vyhrazené parkování po celou dobu pobytu. 

Svatební hostina 

Jste srdečně zváni ke svatebnímu stolu i svatebnímu rautu. Můžete se těšit na klasiku v podobě svíčkové, ale nebojte, máme připravenou i vegetariánskou variantu. Zájem o vegetariánskou variantu či informace o nějakých zásadních alergiích, o kterých bychom měli vědět a případně jim připravené menu přizpůsobit, nám prosím sdělte předem.

Ubytování 

Ubytování vč. snídaně je pro Vás zajištěno přímo v resortu Konopiště, přičemž bychom Vás rádi požádali, abyste si ubytování hradili sami. Cena ubytování na jednu noc činí 2.400,- Kč za 2-lůžkový, 2.900,- Kč za 3-lůžkový a 3.400,- Kč za 4-lůžkový pokoj. Rezervace se dělá přes nás. 

Budeme rádi, když zůstanete do neděle.

Vše ostatní je potom už na nás 😉 

Svatební barvy & dresscode 

Mějte prosím hlavně na paměti, že se jedná o slavnostní den, a proto svůj oděv této příležitosti přizpůsobte. Džíny a tenisky nechte doma 😉 Barevně bude svatba laděná do růžové a eukalyptově zelené, ale svůj šatník tomu určitě přizpůsobovat nemusíte.

Svatební dary 

Největším darem je pro nás to, že s námi oslavíte naši novou etapu!

Pokud se ale přeci jen neubráníte touze přinést nám krom své maličkosti nějakou další, budeme vděční za příspěvek na naši svatební cestu. 

Děti 

S ohledem na množství hostů (chtěli jsme Vás tam všechny) i povahu události bychom Vás rádi požádali, abyste nechali své ratolesti pokud možno babičkám a tetičkám na hlídání a přijeli si to s námi pořádně užít. Rozumíme ale, že každý nemusí mít z jakéhokoli důvodu tuto možnost, takže případně i s ratolestmi jste samozřejmě vítáni. Ratolesti nám prosím dejte vědět, abychom pro ně mohli připravit program či prostor 🙂

Rezervace ubytování a další informace 

Prosíme Vás, abyste nám nejpozději do 17. 6. 2022 potvrdili Vaši účast na naší svatbě, včetně zájmu o rezervaci ubytování (pro kolik osob a jestli jen na sobotu nebo na celý víkend) a přítomnosti dětí, a sdělili zájem o vegetariánské menu či Vaše alergie.

Potvrzení účasti a další info prosím posílejte na naše emaily nebo nás kontaktujte telefonicky: mkrausova.mk@seznam.cz / +420721330257 nebo j.jirik@email.cz / +420604117273 

O bezproblémový průběh celé svatby se bude starat koordinátorka Marcela, tel: +420777604834. Neváhejte se na ni obracet s provozními dotazy, ať na nás zbyde ta zábavná část 🙂 

QR kód

Pro další informace si uložte i tento QR kód, který Vás navede přímo na naše svatební webovky. Zde najdete elektronickou verzi tohoto dopisu, informace a po svatbě i veškerou fotodokumentaci a videa.

Těšíme se na Vás,

budoucí 

Jiříkovi

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek